تازه های جهان SECRETS

تازه های جهان Secrets

تازه های جهان Secrets

Blog Article

بابک پاک‌نیا، وکیل آقای رسول‌اف، روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس، توئیتر سابق، اعلام کرد موکلش به موجب حکم صادره از شعبه‌ی ۲۹ دادگاه انقلاب اسلامی به تحمل هشت سال حبس (۵ سال قابل اجرا)، شلاق، جزای نقدی و ضبط مال محکوم شد.

فناوری ایران نماینده مجلس: اعلام تصویب طرح صیانت توسط برخی افراد، بازی با امنیت روانی جامعه است رشیدی مدعی است کمیسیون ویژه‌ای با عنوان طرح صیانت دیگر در مجلس وجود ندارد که بخواهد این طرح را تصویب کند.

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

تقاضای دو سال و نیم حبس برای رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل بوسه ناخواسته

بیشتر بخوانید: طرز تهیه نان تست خانگی به ۲ روش ساده و رژیمی

بیشتر بخوانید: آموزش طرز تهیه ۳۲ فینگر فود ساده و کم هزینه

بیشتر بخوانید: ۱۱ طرز تهیه خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای هندی گیاهی و گوشتی

او در ادامه نوشته بود: «بیایید بر جنایاتی که رژیم ایران مرتکب می‌شود نور بتابانیم و در کنار ایرانیانی باشیم که به دنبال آینده‌ای روشن‌تر با آزادی، حقوق بشر و حاکمیت قانون هستند.»

بر اساس استدلال شرکت‌های بیمه، توقیف نفت خام و مصادره بعدی آن توسط ایران، یک «عملیات جنگی» قلمداد نمی‌شود و از طرفی مصادره محموله چه در زمان صلح، جنگ، قانونی یا غیرقانونی مشمول پوشش read more بیمه محموله‌های دریایی نیز نمی‌شود.

لوئیس روبیالس پس از قهرمانی تیم ملی زنان اسپانیا در مراسم توزیع مدال‌ها، جنیفر هرموسو، مهاجم تیم اسپانیا، را درآغوش گرفت و لب‌های او را بوسید

ارتش اسرائیل گفت در حملات هوایی روز چهارشنبه مواضع و زیرساخت‌های نظامی حزب‌الله لبنان را در سه نقطه در جنوب این کشور هدف قرار داده است.

علاوه بر این ۵ مزه اصلی در آشپزی تایلندی عبارتند از: لیموترش، سس گوجه فرنگی، چیلی تند، نمک و شیرینی که عمدتا از درخت نخل به دست می‌آید.

اگر گذرتان به مونته نگرو افتاد این نکات را در مورد آشپزی مونته نگرو فراموش نکنید:

سرزمین‌های اشغالی؛ میدان آزمایش قدرت نظامی محور مقاومت

Report this page